WebTotem Security (1.2.0) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Permission
dz: གནང་བ།
