WebTotem Security (1.2.0) - en to fil translation catalogue (28 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Error
fil: Mali

en: Active
fil: Aktibo

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: February
fil: Pebrero

en: Install
fil: Ilagay

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Feb
fil: Peb

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: Reports
fil: Mga ulat

en: Dashboard
fil: Dashbord
