WebTotem Security (1.2.0) - en to he translation catalogue (100 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Modules
he: רכיבים

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Error
he: שגיאה

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Location
he: מיקום

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Up
he: עולה

en: Performance
he: ביצועים

en: Month
he: חודש

en: Send
he: שלח

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Security
he: אבטחה

en: Select all
he: בחר הכל

en: Install
he: התקנה

en: Down
he: יורד

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Close
he: סגירה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Notifications
he: הודעות

en: Modified
he: השתנה

en: Port
he: פורט

en: Pending
he: ממתינות

en: Clear
he: ניקוי

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Deleted
he: נמחק

en: year
he: שנה

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Info
he: מידע

en: Blocked
he: חסום

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: Availability
he: זמינות

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: New
he: חדש

en: Information
he: מידע

en: Permission
he: הרשאה

en: Available
he: זמין

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: Popup
he: פופאפ

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Uses
he: שימושים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Critical
he: קריטי

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה
