WebTotem Security (1.2.0) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Modules
kk: Модульдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Active
kk: Белсенді

en: Location
kk: Орналасуы

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permission
kk: Құқық

en: Reports
kk: Есептер

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
