WebTotem Security (1.2.0) - en to ml translation catalogue (34 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Time
ml: സമയം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: Info
ml: വിവരം

en: 1 month | @count months
ml[0]: ഒരു മാസം
ml[1]: @count മാസങ്ങള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
