WebTotem Security (1.2.1) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
