WebTotem Security (1.2.1) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Total
sr: Укупно

en: Error
sr: Грешка

en: Year
sr: Година

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Changed
sr: Промењен

en: Reports
sr: Извештаји

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци
