WebTotem Security (1.2.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Africa
br: Afrika
