WebTotem Security (1.2.2) - en to my translation catalogue (66 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Modules
my: Module များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Year
my: နှစ်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Down
my: အောက်သို့

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: year
my: နှစ်

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
