WebTotem Security (1.2.2) - en to oc translation catalogue (87 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Action
oc: Accion

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: Modules
oc: Moduls

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Active
oc: Actiu

en: Year
oc: Annada

en: Location
oc: Emplaçament

en: Warning
oc: Avertiment

en: Up
oc: Naut

en: Performance
oc: Performància

en: Month
oc: Mes

en: Send
oc: Mandar

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Day
oc: Jorn

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Install
oc: Installar

en: Down
oc: Bas

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Close
oc: Tampar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Modified
oc: Modificat

en: Port
oc: Pòrt

en: Pending
oc: En espèra

en: Clear
oc: Escafar

en: Deleted
oc: Suprimit

en: year
oc: an

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Clean
oc: Escafar

en: Blocked
oc: Blocat

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: Information
oc: Informacions

en: Permission
oc: Dreit

en: Available
oc: Disponible

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: Uses
oc: Usatges

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
