WebTotem Security (1.2.2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
