WebTotem Security (1.2.2) - en to pl translation catalogue (106 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Country
pl: Państwo

en: No data
pl: Brak danych

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time
pl: Czas

en: Modules
pl: Moduły

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Active
pl: Aktywne

en: Year
pl: Rok

en: General information
pl: Ogólne informacje

en: Location
pl: Położenie

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Up
pl: W górę

en: Performance
pl: Wydajność

en: Month
pl: Miesiąc

en: Send
pl: Wyślij

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Install
pl: Instaluj

en: Down
pl: W dół

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Close
pl: Zamknij

en: Expires
pl: Wygasa

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Deleted
pl: Usunięty

en: year
pl: rok

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Info
pl: Informacja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: New
pl: Nowy

en: Information
pl: Informacja

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Use
pl: Użyj

en: Available
pl: Dostępne

en: Free
pl: Wolne

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Please wait
pl: Proszę czekać

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Uses
pl: Używa

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Europe
pl: Europa

en: Africa
pl: Afryka

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: Connected
pl: Połączony
