WebTotem Security (1.2.3) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Location
am: ቦታ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Close
am: ዝጋ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Clear
am: አጥራ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች
