WebTotem Security (1.2.3) - en to el translation catalogue (95 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Country
el: Χώρα

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: Modules
el: Μονάδες

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Active
el: Ενεργό

en: Year
el: Έτος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Up
el: Επάνω

en: Performance
el: Απόδοση

en: Month
el: Μήνας

en: Send
el: Αποστολή

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Down
el: Κάτω

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Expires
el: Λήγει

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Port
el: Θύρα

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: year
el: έτος

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: New
el: Δημιουργία

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Permission
el: Άδεια

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Report settings
el: Ρυθμίσεις αναφοράς

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Critical
el: Κρίσιμο
