WebTotem Security (1.2.3) - en to eo translation catalogue (63 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Error
eo: Eraro

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Location
eo: Loko

en: Performance
eo: Rendimento

en: Month
eo: Monato

en: Send
eo: Sendu

en: Day
eo: Tago

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Deleted
eo: Forigita

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permission
eo: Permeso

en: Reports
eo: Raportoj

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
