WebTotem Security (1.2.3) - en to es translation catalogue (103 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Action
es: Acción

en: Download
es: Descargar

en: File
es: Archivo

en: Date
es: Fecha

en: Country
es: País

en: No data
es: Sin datos

en: Settings
es: Configuración

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Time
es: Hora

en: Modules
es: Módulos

en: Unknown
es: Desconocido

en: Continue
es: Continuar

en: Active
es: Activo

en: Year
es: Año

en: General information
es: Información general

en: Location
es: Ubicación

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: Up
es: Arriba

en: Performance
es: Rendimiento

en: Month
es: Mes

en: Send
es: Enviar

en: Inactive
es: Inactivo

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Security
es: Seguridad

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Install
es: Instalar

en: Down
es: Abajo

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Close
es: Cerrar

en: Expires
es: Expira

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Notifications
es: Avisos

en: Modified
es: Modificado

en: Port
es: Puerto

en: Pending
es: Pendiente

en: Clear
es: Limpiar

en: Expired
es: Caducado

en: Deleted
es: Eliminado

en: year
es: año

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Clean
es: Limpio

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Scoring
es: Notación

en: Missing
es: No encontrado

en: Installed
es: Instalado

en: Availability
es: Disponibilidad

en: Changed
es: Modificado

en: Failed
es: Falló

en: New
es: Nuevo

en: Information
es: Información

en: Permission
es: Permiso

en: Available
es: Disponible

en: About
es: Acerca de

en: Reports
es: Informes

en: Report settings
es: Opciones de informe

en: Popup
es: Emergente

en: Not supported
es: No soportado

en: Please wait
es: Por favor, espere

en: 1 month | @count months
es[0]: 1 mes
es[1]: @count meses

en: Name of the country
es: Nombre del país

en: close
es: cerrar

en: Uses
es: Usos

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Invalid
es: No válido

en: Firewall
es: Cortafuegos

en: Critical
es: Crítico

en: Expiry date
es: Fecha de caducidad

en: Show more
es: Ver más

en: save
es: Guardar

en: Module settings
es: Configuración del módulo
