WebTotem Security (1.2.3) - en to gu translation catalogue (54 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Error
gu: ભુલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Year
gu: વર્ષ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Up
gu: ઉપર

en: Month
gu: મહિનો

en: Send
gu: મોકલો

en: Day
gu: દિવસ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Close
gu: બંધ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
