WebTotem Security (1.2.4) - en to ca translation catalogue (98 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Modules
ca: Mòduls

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Continue
ca: Continua

en: Active
ca: Actiu

en: Year
ca: Any

en: General information
ca: Informació general

en: Location
ca: Localització

en: Warning
ca: Avís

en: Up
ca: Amunt

en: Performance
ca: Rendiment

en: Month
ca: Mes

en: Send
ca: Enviar

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Security
ca: Seguretat

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Install
ca: Instal·la

en: Down
ca: Avall

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Close
ca: Tanca

en: Expires
ca: Expira

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Modified
ca: Modificat

en: Pending
ca: Pendent

en: Clear
ca: Neteja

en: Expired
ca: Caducat

en: Deleted
ca: Eliminat

en: year
ca: any

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: New
ca: Nou

en: Information
ca: Informació

en: Permission
ca: Permís

en: Available
ca: Disponible

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Report settings
ca: Paràmetres de l'informe

en: Popup
ca: Emergent

en: Not supported
ca: Sense suport

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: close
ca: tanca

en: Uses
ca: Usos

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Critical
ca: Crític

en: New files
ca: Nous fitxers
