WebTotem Security (1.2.4) - en to nn translation catalogue (58 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: Modules
nn: Modular

en: Continue
nn: Hald fram

en: Error
nn: Feil

en: Active
nn: Aktiv

en: Year
nn: År

en: Location
nn: Stad

en: Performance
nn: Ytelse

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Install
nn: Installer

en: Close
nn: Lukk

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Deleted
nn: Sletta

en: year
nn: år

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Info
nn: Informasjon

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Reports
nn: Rapportar

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader

en: Dashboard
nn: Styringspanel
