WebTotem Security (1.2.5) - en to bo translation catalogue (83 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Year
bo: ལོ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: New
bo: གསར་བ

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ
