WebTotem Security (1.2.5) - en to hu translation catalogue (120 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Country
hu: Ország

en: No data
hu: Nincs adat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Time
hu: Idő

en: Modules
hu: Modulok

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Error
hu: Hiba

en: Active
hu: Aktív

en: Year
hu: Év

en: General information
hu: Általános információ

en: Location
hu: Helyszín

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Up
hu: Fel

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Month
hu: Hónap

en: Send
hu: Küldés

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Security
hu: Biztonság

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Install
hu: Telepítés

en: Down
hu: Le

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Close
hu: Bezár

en: Expires
hu: Lejár

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Modified
hu: Változtatott

en: Pending
hu: Függőben

en: Clear
hu: Törlés

en: Expired
hu: Lejárt

en: Deleted
hu: Törölt

en: year
hu: év

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Info
hu: Infó

en: Clean
hu: Tiszta

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: New
hu: Új

en: Information
hu: Információ

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Available
hu: Elérhető

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Rescan
hu: Újraolvasás

en: Report settings
hu: Kimutatások beállítása

en: Popup
hu: Felugró

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Name of the country
hu: Az ország neve

en: close
hu: bezárás

en: Uses
hu: Használat

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Date added
hu: Hozzáadás dátuma

en: Europe
hu: Európa

en: Africa
hu: Afrika

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Critical
hu: Kritikus

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Generate report
hu: Jelentés készítése

en: Report data
hu: Jelentés

en: All modules
hu: Minden modul

en: save
hu: mentés

en: Asia
hu: Ázsia

en: Oceania
hu: Óceánia

en: countries
hu: országok

en: Americas
hu: Amerika

en: Generate new report
hu: Új jelentés létrehozása
