Wunderground weather (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Location
nn: Stad

en: Fields
nn: Felt

en: Kilometers per hour
nn: Kilometer pr time

en: Miles per hour
nn: Miles pr time
