AdBlock Detection - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Overlay
ar: الطبقة
