AdBlock Detection - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: Block layout
ca: Disposició dels blocs
