AdBlock Detection - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Block layout
cs: Umístění bloků
