AdBlock Detection - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Overlay
da: Overlejring

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Block layout
da: Blok-layout
