AdBlock Detection - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Permissions
es: Permisos

en: Overlay
es: Superposición

en: Light
es: Fina

en: No Thanks
es: No, gracias

en: Dark
es: Oscuro

en: Block layout
es: Diseño de bloques
