AdBlock Detection - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Overlay
fi: Päällys

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma

en: Block layout
fi: Lohkojen sijoittelu
