AdBlock Detection - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča
