AdBlock Detection - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Overlay
jv: Ngambang
