AdBlock Detection - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Block layout
lv: Bloku izkārtojums
