AdBlock Detection - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Permissions
be: Правы

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Dark
be: Цёмная

en: Block layout
be: Размеркаванне блокаў
