AdBlock Detection - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Default
de: Standard

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Light
de: Hell

en: No Thanks
de: Nein, danke

en: Dark
de: Dunkel

en: Block layout
de: Blocklayout
