AdBlock Detection - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Block layout
hi: ब्लॉक लेआउट
