AdBlock Detection - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Block layout
hu: Blokk elrendezés
