AdBlock Detection - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
