AdBlock Detection - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Block layout
ro: Dispunerea blocurilor
