AdBlock Detection - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный

en: Block layout
ru: Схема блоков
