AdBlock Detection - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Permissions
tr: İzinler

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Block layout
tr: Blok yerleşimi
