Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
