Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
