Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
