Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
