Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது
