Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Template
is: Sniðmát
