Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
