Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
