Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: New
bo: གསར་བ

en: Target
bo: དམིགས་གནས
