Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Failed
el: Απέτυχε

en: New
el: Δημιουργία

en: Target
el: Στόχος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
