Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: New
ne: नयाँ
